Přeskočit na hlavní obsah

Od prvotního návrhu až po dotažení posledního šroubku

Díky spolupráci s vysoce kvalitními českými výrobci se u nás můžete spolehnout nejen na originální design, ale také na precizní a bezchybnou realizaci.

Aby mohl Váš vysněný dům být stejně dokonalý zvenčí i uvnitř, je třeba spojit síly a úzce spoluvytvářet projekt téměř od samého začátku. Interiér není jen perfektně vyrobený nábytek umístěný do vnitřního prostoru domu. Jde o návaznosti veškerého vybavení domu, od dveří, obkladových stěn, zábradlí, schodišť, podlah, přes veškerý nábytek jednotlivých místností, až po často skryté detaily elektroinstalací, vzduchotechniky, ale také třeba spárořezů koupelen. Každému z těchto dílčích kroků je pak potřeba připravit optimální podmínky již při samotné stavbě. Toto ideální nastavení jsme se rozhodli zaštítit úzkou, perfektně koordinovanou spoluprací našich týmů. Společně s Vámi tak vytvoříme prostor pro Vaše spokojené bydlení.

Láska k řemeslu, úcta k detailu.

Náš ateliér dlouhodobě úzce spolupracuje se značkou Křivánek nábytek, která patří ke špičce nábytkářského řemesla. 

Nač se spokojit s průměrem, když se můžete desítky let radovat pohledem na precizní hranky a další dokonalé detaily svého nábytku?

 

Kontaktujte nás

Od roku 1991 pro Vás v našem moderním pracovišti vyrábíme především atypický nábytek a interiéry na míru. Je za námi řada precizně odvedené práce, která je odrazem kvalitního a stabilního týmu s dlouholetou praxí a zkušenostmi.

Provázíme Vás celou Vaší stavbou. Od hrubé stavby s Vámi projektujeme a konzultujeme nábytek tak, abyste si zavčas mohli naplánovat veškeré potřebné stavební úpravy. Jelikož pokud má být dosaženo nejlepšího výsledku, je potřeba projekt stavby přizpůsobovat projektování nábytku a celého interiéru.

Partneři

Domluvte si schůzku s našimi architekty  Kontaktujte nás